Lilinka B

jak se odnaucit jist nezdrave jidlo??

Nejlepší odpověď
anonym

Snad víš, co chceš, ne???
Pokud dané jídlo považuješ za „nezdravé“, tak si je prostě nevař…!
___
Nebo jsi natolik omezená, že sníš cokoli uvidíš???

Další odpovědi
mosoj

Co je dobré je nezdravé. Nikdy.

ivzez

Souhlasím s Mowlou:
Snad bys měla vědět, co chceš
a podle toho se chovat (a jíst).

anonym

Ty sama jsi zodpovědná za své zdraví, musíš se rozhodnout sama, svojí hlavou, jestli si budeš ničit život, své zdraví, nebo jestli chceš být zdravá. Jestli chceš mít plno nemocí a trápit tím sebe a své blízké, nebo být v pohodě a všechno zvládat. Každý se musí rozhodnout sám, jak žít nejlépe.

dalid

pre kazdeho je nezdrave jedlo nieco ine, najlepsie je navstivit vyzivoveho poradcu, pripadne na zaciatok staci porada s praktickym lekarom. Milujem take rady „nejez to“, skuste si vy odopriet pivo, sladkosti, limonadu, slaninu alebo pecivo.