zvědavýčlově

Jak se odhlásit z Facebooku z mobilu, když to nejde? Je i jiné řešení?

…skoro ve všech mobilech by to mělo fungovat takto:
vlevo nahoře jsou „čárky“ na ty, když se klikne, tak se rozbalí nabídka. Sjedu úplně dolů a mezi posledníma je „odhlásit se“.
Jenže já měním mobily a když kliknu na ty „čárky“ vlevo tak se točí stále kolečko, jakože stránka pracuje a neobjeví se mi ty nabídky, abych mohla sjet dole na to „odhlásit se“. Děje se to našim i mojí kámošce i ségře. Někdy musíme i několikrát dát opakování stránky, aby šlo vůbec i kliknout na tu horní lištu na ty „čárky“. Ono pořádně nejde kliknout ani na přátele, ani na vzkazy a vzkazy nejdou kolikrát ani odeslat a ani nejde odeslat přes mobil upravený text. Tak mi sdělte, kde je problém? Není jiná možnost se z Facebooku odhlásit než přes tu nabídku čárek vlevo? V čem je zrada, jsou mobily napíchnuté, nebo je to v programu?

Odpovědi
anonym

zkus odinstalovat a znova instal

zvědavýčlově

Kevin1993 dík za podnět, ale já jedu přes inkonu Explorer, první mi naskočí Seznam, pak zadávám vyhledat Facebook a pak se přihlásím , no a odhlásit nejde.. Facebook přímo nemám v mobilu nainstalovaný

anonym

zkus vymat historii, zapamatování hesel, vymazat cookie

anonym

zkus to udelat jak v samotnym mobilu, tak i primo v prohlizeci

zvědavýčlově

Tak jsem vymazala hesla, dala restart mobilu, pak smazala ty cookie a i proprala tu historii, pak jsem i prohlížeč restartovala , a pak jsem Facebook konečně vypla ,a znova zmazala historii, protože do mobilu chodí i jiní lidé. Dík za rady. Povedlo se, ale za dlouho. Nechápu, co tomu bylo. Jestli chyba programu, nebo vir, nevím.