petr77

Jak se od zamilovat?

Jak přestat blbnout kvůli lásce?

Nejlepší odpověď
Drap

Na to recept neexistuje. Vše vyléčí pouze čas. Pro urychlení je vhodné zaplnit čas nějakou aktivitou, která nedovolí příliš myšlenkám aby se vracely. práce, sport, hoby.....vlastně jakýkoli druh aktivní činosti.

Další odpovědi
www

Ano, přestat blbnout a začít si všímat dění okolo, včetně dam 😁
Ale i bez toho to časem přejde samo 😉

Deli

Sundejte růžové brýle a koukněte se na ni podruhé 🙂

Terryle

Vyhýbat se dotyčné – i když je hroznej problém se k tomu donutit. Ono na rčení Sejde z očí, sejde z mysli, něco je…

lexx

pohledem do zrcadla a na výplatní pásku

ClaudinQaXxX

to bych taky potřebovala vědět.ale nejde jen tak zapomenout, když ji/jeho potkáváte každý den… :/