dgfdgf

jak se od sebe lišej typy xboxu 360, třeba E, S, stigray, slim atd? kolik druhů exiustuje? a přehrává xbox dvdčka?

Odpovědi
zelí

Xbox neznám, u playstationu 3 byly drobné technické rozdíly v jednotlivých revizích, nicméně výkon jako takový je pořád stejný. Troufám si tvrdit, že u Xboxu 360 je to podobné a DVD by měl umět přehrát, ale jak jsem řekl, měl jsem jen ps.

www

Zařízení neznám.
Projdi si ale zdroj, měl bys najít vše potřebné.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=V%C5%­A1e+pro+xbox+360&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&