Jak se obrnit proti psím očím?

Znáte ten pohled, kdy mu vše prominete apod.
Doplňuji:
jakékoliv domácí zvíře.

Nejlepší odpověď
zjentek

dělá na tebe ty očička plachého telátka? Tak na to neexistuje obrana, bohužel ,)

Další odpovědi
badisko

vypichnout si ty svoje …:D je to sice radikalni zpusob ..ale bude na 100% ucinny …

Reezo

neznám, nenechávám sebou manipulovat.

honza19hk

na toho našeho v tomto případě platí povel „nečum“ a „lehni“.

Luuu

Myslíte, když to dělá jen pejsek nebo kdokoliv?
Doplňuji:
Na mě když to udělá pes, tak na něj mluvim jak na člověka: „Tohle na mě nezkoušej, na mě to neplatí. Ne… Chápeš, že se nekoukám? Nezájem, už to pochop. Jo, fakt se s tebou teď neka…“
😁