mandat

Jak se obracelo auto na bok pomocí autokolébky?

Stačila k tomu jenom autokolébka a dalo se to zvednout jen rukama, popř. zvedákem na výměnu kola?

Nejlepší odpověď
cukrar

Sundáte kola, vetšinou na levé straně kvůli zátce nádrže, nasadíte kolebku, ve dvou trošku zaberete, otočíte na bok, pro jistotu vzepřete a pracujete.
Šlo to lehce ve dvou.

Doplňuji:
Na akumulátor jsem zapoměl, oleje a fridex se nebypoučtí. Jen u oleje se hlídá, kde je měrka a ucpe se.

Další odpovědi
mosoj

Nejdřív jsi ale musel vypustit tekuté náplně a vyndat AKU.
Doplňuji:
Netvrdil bych tak jistě že se nevypouští. Záleží na typu auta. AKU také nemusíš vyndávat, když budeš mít gelovou.

Drap

Dal jsi na kolébku a otočil rukama.

honza19hk

růčo ale stejně nejlepší je vždycky jáma nebo rampa.