Avatar uživatele
Elizabet

Jak se oblíkat?

Já jsem trochu tlustší a chtěla bych poradit jaké oblečení si mám vybírat aby to tak nevypadalo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

Jak se mám oblékat?
Asi Vám z té otázky naskočí vyrážka (vím, jak muži rádi slyší o tom, že je žena tlustá). Jsem dejme tomu plnoštíhlá, ale občas mi to ujede a oblékám si těsná trička a sukně (mám pěkná prsa a nohy štíhlé). Zajímalo by mě, jak se mám oblékat, aby to k mé postavě sedělo. Takže – velká prsa, tlusté paže, břicho, zadek v normálu, velká stehna, štíhlá lýtka…
Je třeba jasně říct, že většina normálních mužů ženu hodnotí jako celek: nejprve krásu duše, těsně následovanou krásou těla. Tyto dvě části však nelze rozdělit! Z tohoto faktu pak vychází jediná logická odpověď:
oblékejte se přesně tak, jak se Vám to líbí. Patří to k vaši osobnosti. Pokud si tady budeme povídat , že nemáte nosit upnutá trička, že si máte na sebe navléknout pytel, aby nic nebylo vidět, bude to naprostá hloupost. K vám patří přesně to, v čem se cítíte sama sebou. A pokud máte občas pocit, že jste to přehnala, tak si to prostě příště na sebe neberte.
Na závěr taková malá obecná poznámka. Nepodléhejte módním vlivům, noste opravdu jenom to, v čem se cítíte dobře. Protože pokud občas potkám venku nějaké ženské strašidlo, je to jenom kvůli tomu, že chce za každou cenu jít s módou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Zkus volnější kusy, které zakryjí baculatější boky. Vím, že to je móda, ale trička a halenky, které jsou jen do půl pasu a odkrývají část boků nejsou pro baculky a už vůbec ne, pokud je zkombinuješ s bokovkami.
Rozhodně se vyhni vodorovným proužkům, i kdyby to zrovna někdo vyhlásil za hit sezóny. Vodorvné proužky totiž vytváři dojem, že jsi silnější než skutečně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LuciJe

Hlavně oblečení správné velikosti. Nemělo by být ani příliš obtažené, ale ani plandavé. V obchodě se nebojte vyzkoušet i větší velikosti, než obvykle nosíte – mnohdy zjistíte, že ve větším čísle vypadáte štíhlejší, než v upnutém menším odhalujícím všechny záhyby tuku a působícím „narvaně“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2019 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek