Elizabet

Jak se oblíkat?

Já jsem trochu tlustší a chtěla bych poradit jaké oblečení si mám vybírat aby to tak nevypadalo.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Jak se mám oblékat?
Asi Vám z té otázky naskočí vyrážka (vím, jak muži rádi slyší o tom, že je žena tlustá). Jsem dejme tomu plnoštíhlá, ale občas mi to ujede a oblékám si těsná trička a sukně (mám pěkná prsa a nohy štíhlé). Zajímalo by mě, jak se mám oblékat, aby to k mé postavě sedělo. Takže – velká prsa, tlusté paže, břicho, zadek v normálu, velká stehna, štíhlá lýtka…
Je třeba jasně říct, že většina normálních mužů ženu hodnotí jako celek: nejprve krásu duše, těsně následovanou krásou těla. Tyto dvě části však nelze rozdělit! Z tohoto faktu pak vychází jediná logická odpověď:
oblékejte se přesně tak, jak se Vám to líbí. Patří to k vaši osobnosti. Pokud si tady budeme povídat , že nemáte nosit upnutá trička, že si máte na sebe navléknout pytel, aby nic nebylo vidět, bude to naprostá hloupost. K vám patří přesně to, v čem se cítíte sama sebou. A pokud máte občas pocit, že jste to přehnala, tak si to prostě příště na sebe neberte.
Na závěr taková malá obecná poznámka. Nepodléhejte módním vlivům, noste opravdu jenom to, v čem se cítíte dobře. Protože pokud občas potkám venku nějaké ženské strašidlo, je to jenom kvůli tomu, že chce za každou cenu jít s módou.

Další odpovědi
Nuk nuk

Zkus volnější kusy, které zakryjí baculatější boky. Vím, že to je móda, ale trička a halenky, které jsou jen do půl pasu a odkrývají část boků nejsou pro baculky a už vůbec ne, pokud je zkombinuješ s bokovkami.
Rozhodně se vyhni vodorovným proužkům, i kdyby to zrovna někdo vyhlásil za hit sezóny. Vodorvné proužky totiž vytváři dojem, že jsi silnější než skutečně.

LuciJe

Hlavně oblečení správné velikosti. Nemělo by být ani příliš obtažené, ale ani plandavé. V obchodě se nebojte vyzkoušet i větší velikosti, než obvykle nosíte – mnohdy zjistíte, že ve větším čísle vypadáte štíhlejší, než v upnutém menším odhalujícím všechny záhyby tuku a působícím „narvaně“.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.