Dzejkob

Jak se oblíct do volební komise?

Je potřeba nějaké slušné oblečení, když si jde zítra sednou jako člen volební komise a nebo je to jedno?

Nejlepší odpověď
1popelka1

U nás musí mít členové slušné oblečení, jako třeba na maturitu. U mužů tedy oblek (předpokládám, že jste muž:-)).

Další odpovědi
panenka

Ano je potřeba mít slušné oblečení .

Michal Kole

Latexový oblek asi nejlepší nebude.

Kvádro mi připadá zbytečné, když někteří přijdou volit v montérkách..

aramah

Slušným oblečením nic nepokazíte.

anonym

To je velmi těžké.Župan?

Michal

Velmi slušně,a to proto,že je to akt,kde dáváte příklad ostatním.

led

vzhľadom na to, že ako člen volebnej komisie zastupujete štát, mali by ste ako muž mať aspoň neformálne sako (netreba tmavý oblek) a v žiadnom prípade nemôžte mať rifle a tenisky.