Jak se obléct do národního divadla

čau mám sako akorát je s kapucí. Teda je to normálně sako ale je v něm jakoby našitá mikina a chtěl bych se zeptat jestli neni blbý si to vzít do národního divadla. Předem dík za odpověď :)

Nejlepší odpověď
anonym

neptáte se na to nějak často?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-obleci-do-narodniho-divadla

Další odpovědi
Lisbeth

No to si neumím představit jak vypadá 🙂
Raději bych si být tebou vzala (půjčila) normální sako.

Mili @

no, to se asi nehodí.....
a co takhle si něco svátečního půjčit od kámoše…???

atriplex

Do divadla chodím cca 100× za sezonu i do toho Národního. Chodí se tam ve večerních toaletách i v šusťákových bundách. Nikdo se nad vámi nebude pozastavovat co máte na sobě, jde hlavně o váš pocit, jak se budete cítit. Ale přece jen je divadlo kulturní událost…