Marry Jane

Jak se obléci na ples, když je venku –10°C?

Nepřijde mi moc vhodné na něj přijít v kalhotách a sněhulích a pak se převlékat. Jenže co dělat, když venku mrzne a chcete mít silonky a lodičky?

Nejlepší odpověď
anonym

Nic jiného ti nezbude pokud nemáš zajištěn odvoz. Dělá to plno žen, holek, paní i dámy.

Další odpovědi
redy

Taxi to jistí, vyběhneš jen před barák a tam zas dovnitř,akorát je třeba mít taxi zamluvenej na určitou dobu odchodu dom 🙂

Funna

v silonkách se chodí v zimě úplně běžně…stačí mít dlouhý kabát a kozačky, v lodičkách nechoď…prostě se jen prezuješ…je to úplně normální…

pusinka50

Já a mnoho jiných žen se vždy převlékalo a obouvalo na toaletě a pak věci odevzdalo šatnářce. Nazuj se do kozaček a přezuj se do střevíčků až u šatny. Jestli nemáš dlouhý zimní kabát, jenom bundu, a bojíš se, že ti bude zima na nohy, vezmi si buď pod šaty teplé punčocháče, nebo si vezmi kalhoty a na WC se převlíkneš. dělá to tak spousta ženských. Kvůli parádě nechceš snad nastydnout!?

anonym

Proč by to nebylo vhodné, přijít třeba i v teplácích ?! Já byl v Národním divadle a převlékal jsem se na toaletě do svátečního.

Araxis

Ahoj.Plesy jsou v rozmezí od poloviny ledna-až do pulky února.Je vcelku pochopitelne že v těchto mrazivých dnech se podle toho oblíknete,zvlášt když je víc zima večer a v noci než přes den.Vždy jsem se převlíkala.zvlášt obuv.Bud v aute nebo u šaten.SE ŠATAMA a kabatem problém nebyl.Ke konci jsem si vždy zavolala taxika a jednou mě vezl i táta.Není nic horšího než šlapat spoře oblečená a v mrazu štreku domu…jak ta fena :D

Panove to maji horsi. Oblecou se teple, ale pak vsechno odevzdaji damam, protoze jim je zima. Zazil jsem to tedka z patka na sobotu… hrozna zima.

anonym

Máš teda dvě možnosti, buď se necháš odvézt i přivézt, nebo si vezmeš oblečení s sebou, nic špatného na tom nevidím, prostě si tam zalez na wc (nevěřím, že by tam měli převlíkárnu) a převlíkni se tam. Punčochy si vem už doma, ať to netrvá dlouho.
Já mám vždy dlouhý kožíšek až na zem, s kapucí, obuju si kozačky a lodičky vezmu s sebou, v kožíšku je teplíčko, nebojím se, že nastydnu, ale boty si na cestu musíš vzít pořádný, jak nastydneš od nohou, bude s tebou ámen 😁
Doplňuji:
Zapomněla jsem… neber si na cestu naušnice, jestli budeš mít nějaký větší, protože hrozně studí, když mrzne. A taky si vem rukavičky, ať nemáš zmrzlý, rudý ruce 🙂

anonym

barbakan, v ND jsem byl v pracovním při hraní a ještě mi zaplatili. Hasiči mají výhodu, různé uniformy, i společenskou­ mají.