Bronzový

Jak se nezbláznit z toho nelidského skřehotání nově přistěhovalých asi exotických ptáků z blízkých stromů?

Nevím odkud přiletěli, ale vím, že by klidně mohli popoletět o nějaký kilometr jinam a najdou tam taky pěkný stromy. Co je tady drží? Už je to tak dva týdny co mi tu pořád skřehovaj v okolí. Nemám nic proti pěknému pozpěvovaní malých pěnkav atd, ale tohle jsou nějaci zmutovaní rackové či tak něco a řvou tak 5x více jak český ptáci. Snad odtáhnou už pryč. Co je tu drží? Za všechno může globální oteplování. Už jsem to nakousnul v téhle otázce, ale zůstala netknutá: https://www.odpovedi.cz/…

Tam jsem si stěžoval, že mě budí třeba i ve tři ráno kdy mi skřehotají operety třeba ve dvou. Do háje tady není žádná hudebka! Já chci mít pořád otevřené okno v noci i se špunty v uších ty zmetky slyším a tak musím zavřít okno. Děs a hrůza. Brzy se asi zblázním!

Odpovědi:

Stříbrný

Buď rád, že můžeš slyšet ptačí zpěv a že jsi volný, vidíš ranní Slunce, dýcháš čistý vzduch. Vžij se do role člověka, který je ve tmě, v cele, vidí jen zdi, neví, jaký je den a kolik je hodin. A je tam několik let. Měnil bys to s ním?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2351
Zlatý mosoj 1665
Zlatý marci1 1641
Zlatý annas 1613
Zlatý Kepler 1154
Zlatý hanulka11 1029
Zlatý gecco 846
Zlatý quentos 797
Zlatý briketka10 795
Zlatý ivzez 700

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.