orestez

Jak se nestát hipsterem? Když už je pozdě, jak z této podivné komunity ven?

Stačí utrácet za nové hadry? Otázka není z brna, kde je nuda. Je z kupy hader, o které pochybuji, že je někdy vezmu na sebe. Co s nimi, vyhodit? Košile, staré bundy. Trika vem čert, ty se vynosí.

Odpovědi
MichaelOffic

(Předpokládám je to otázka jen z nudy za dostání bodů…:) Co na to říct, stačí být sám sebou a kašlat na nějaký „trendy“ (které jsou naprosto z mého pohledu zbýtečné). Nove oblečení kupovat, když je potřeba, ale kupovat ho jen tak, je příliš.

marci1

Prostě nos hadry, ve kterých se cítíš dobře a vykašli se na nějaký styl „hipster“.:-)