Aukkimi

Jak se nepozvracet při návštěvy Prateru ve Vídni?

Dobrý den,

mám jeden větší, ale naléhavější dotaz. Zítra mě čeká celodenní návštěva Prateru s kamarádkou, ale když jsem si na YouTubu prohlédla atrakce které mě tam čekají, nepůsobilo to na mě zrovna nejlépe. Ano, je fakt že jsem před třemi měsíci navštívila Legoland s taky docela slušnými atrakcemi, co důležitější je ale že ani po jedné z nich mi nebylo špatně. Bohužel, bojím se aby se zítra nestal pravý opak. Například z mamby, kterou jsem viděla, mám už teď husí kůži. Sice jsem milovník adrenalinu, ale bojím se aby se to zítra nějak nezvrtlo a já všem nezkazila den vyprázdněním mého žaludku. Pokud mi poradíte, jak přežít takové silné atrakce, (jak se nepozvracet) případně jestli s tím někdo máte zkušenosti, budu vám nepopsatelně vděčná. Děkuji!

Nejlepší odpověď
Altair-AC

Nechodit na „blitízpůsobující“ atrakce…Dej přednost ruskému kolu

Další odpovědi
mosoj

Kdo tě nutí na to lézt?