zjentek

Jak se nenapálit při koupi hodinek Cartier z inzerce?

Jak při koupi hodinek Cartier z inzerce poznám, že jde o originální výrobek Cartier a ne o podvrh? Jak mohu prověřit originální kus, či zda nejde o fejk/falza? Existuje v ČR místo, kde by mi s tímto poradili? Nebo s tím poradíte přímo vy? Děkuji.

(Jde o Cartier Tank Americana v ceně okolo 5.000 EUR.)

Oprava: Takže jde o model Cartier Tank Francaise za 3.000 USD>>>https://­www.jomashop.com/pre­owned-1-cartier-tank-francaise-grey-dial-mens-watch-2302.html

Odpovědi
nyjono

Kupuj jinde ( na přes inzerát) nebo levné, aby tě to případně nebolelo.

dubraro

Kdybych kupoval hodinky za sto tisíc, tak se na ně půjdu osobně podívat. Fejk pozná i průměrný hodinář, mnohdy na první pohled (pouzdro se „jinak“ leskne, ručky nebo ciferník mají odlišný odstín, číslice jiný tvar písma…). Třeba já jsem identifikoval jeden fejk až po lupou – dole na ciferníku bylo natištěno SWISS MODE místo SWISS MADE. Pokud je kopie tak dobrá, že je nerozeznatelná od originálu, tak se tím nemusíš trápit. Ostatně ty originály se také vyrábějí v Číně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

arnav Singh

Our goal is to provide a 100% customer satisfaction by giving you the best premium triple AAA-QUALITY swiss made replica first copy watches and services for sale for a long term business relationship with customer.
https://watcho­hub.com/product-category/replica-rolex/mens-watches-rolex/

Pepa25

Fyzická prodejna třeba Vinohradská 18, Praha 2: https://www.luxusni-pouzite-hodinky.cz/kon­takty/ Mají v nabídce i nějaké Cartiery, tak snad to poznají 😉