mosoj

Jak se nejsnáze ! převede videosoubor typu MOW do AVI ?

Doplňuji:
Funguje vám to? Stačí přepsat extenzi ( koncovku) z MOV na AVI a je to.
Prý to má na svědomí nějaký kontejner.

Nejlepší odpověď
Losos

Přímo koncovku .MOW neznám, ale pokud se jedná o koncovku .MOV (což je dost často výchozí videosoubor např. u digitálních foťáků) tak jsem úspěšně používal program
MP4Cam2AVI Easy Converter.

Je vcelku nenáročný a svému účelu poslouží maximálně dobře :)

Zde odkaz:
http://www.slu­necnice.cz/sw/mp4ca­m2avi/

Další vhodný program je:
Free MOV 2 AVI, který mi přišel ale o trochu pomalejší při konvertování než výše uvedený, ovšem zase ještě jednodušší a v podstatě se stejným výsledkem. Můžete ale vyzkoušet oba, určitě si jeden z nich vyberete.

http://www.slu­necnice.cz/sw/free-mov-2-avi/

Další odpovědi
Kukucz

Přepsáním koncovky se rozhodně formát videosouboru nezmění. Přehrávač to sice vezme, ale i když má soubor příponu AVI, stejně se používá dekódování MOV od Apple, což je ZCELA jiný typ kódování videa. Takže je třeba provést to, co již zde psal Losos:)

mosoj

Omlouvám se je to překlep. Ano , jedná se o MOV !!

mosoj

Já jsem mistr v překlepech !
Pořád někam spěchám.

Losos

V pořádku, pokud se tedy jedná o MOV, tak ty programy Vám jistě pomohou :)