ivosek2

Jak se nejrychleji dostat MHDčkem v Praze od Černého mostu do tenisového arealu na Stromovce?

V sobotu 9.1.2016. kolem 11 hodiny
co nejméně přestupů klidně bych šel kousek pěšky abych moc nepřestupoval. V Praze se fakt nevyznám v jízdních řádech je nejkratší cesta 42 minut a to je docela dost
předem děkuji

Odpovědi
gecco

Z Cerného mostu metrem na Palmovku, tam přestup na tramvaj č.12 do nádraží Holešovice, tam přestup na autobus 112 do Kovárna.
Odtamtud pak asi 15 minut pěšky po ulici Pod Havránkou, přes most (přes Vltavu), přes Císařský ostrov a další most (přes plavební kanál). za mostem doprava po ulici Za Elektrárnou, asi 300 m – tamuž to uvidíš…
😉
Najdi si to na mapě.
_____________­________________________­____________
42 minut – počítej raději s hodinou…
😉
Jo jo – Praha je veliká – a tohle je cesta přes „půl Prahy“…

ratava

Ono těch +/- 42 minut je v sobotu z ČM tak akorát, přestupu se nevyhnete. Leda, že by z města, odkuď jedete, byl spoj na Nádraží Holešovice… popř. máte-li možnost se přímo dostat kamkoliv jinam, než na ČM… nechcete-li mnoho přestupovat, jeďte jen metrem na Nádraží Holešovice (popř. pak tram k Výstavišti) a zbytek dojděte, ale časově vám to vyjde stejně- to co neprojedete, to projdete, ať už pojedet jakkoliv- jen metro a pěšky, kombinace metro+tram/+bus a pěšky…

…a přiznám se, že mi varianta metro-bus- tram a pěšky dojít vychází časově víc jak 42 min :o) (ale nevím, takto jsem to ještě nešla :o) )

popř- zkuste najít někoho, kdo tu cestu pojede třeba do práce, nebo něco podobného a svezl by vás…