Nejsem Tata!

Jak se nejlépe uklidnit?

Dobrý den, Mám takový problém že jsem pořád „nahypovany“ jakobych si chtel jít zaběhat nebo něco ale ani po tom co mi dojde energie tak jsem pořád v neklidu jakobych byl pořád ve stresu ndokážu to pořádně popsat ale prostě se nedokážu uklidnit. Zkoušel jsem relaxaci, jógu, meditaci, byliny, drogy, saunu nic mě nedokáže uklidnit nevím jestli to je nějaká nemoc ale mám stím obrovské problémy jako např při potřebě soustředit se nebo když chci usnout. Jakobych byl pořád naspeedovany bych to asi popsal. Takže má otázka je co vás dokáže nejlépe uklidnit, a jestli víte o nějaké nemoci která případně způsobuje takovéto stavy neustálého stresu. POMOC. Děkuji

Odpovědi
Edison

Vysadit speed jsi zkoušel? 😁
Ne… vážně.. co na to lékař?

Kyta

Najdi si babu, fakt a máš po problémech 🙂

zbyndo

Chcem trošku negovať odpoveď :KYTA:,neviem či sa to smie,negaciu beriem ako v matematike,čiže opak.Teda NEJSEM TATA,maš nejakú ženskú?Zbav sa jej,a budeš bez problémov

aliiiii

Cauu, zkus tohle https://drkh.cz/pro­dukt/tranqil/
Mám to samy a mam mi tohle koupuila a dobrý :D jsou to nejaky bylinky a tak…tak zkus