sepak

Jak se nejlépe učit?

Chtěl by ch se zeptat na to jal se nejlépe a nejúčinněji učil ( mám nadprůměrné sluchové učení )

Nejlepší odpověď
huxa

to co napsala zzzzz je největší kravina, neboť záleží hlavně na metodě, u některých (dobrých) metod ti stačí si jednou dané učivo „zpracovat“, u těch špatných si budeš učivo opakovat do zblbnutí.

Nejúčinnější jsou aktivní prvky (jazyk se nejlépe nenaučíš z teorie, ale z praxe, také se nejvíce o jaderných elektrárnách naučíš výletem do Dukovan).
Jinak, u všech metod platí jedno pravidlo-musíš mít přístupnou mysl, tudíž nesmíš být nemocný, hladový či přejedený, musíš chtít se to naučit.

Další odpovědi
marci1

Zkus si vybrat z již odpovězených odpovědí : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=JAK%20SE%20NEJ­L%C3%89PE%20U%C4%8CIT

zzzzz

Opakování.

Nezáleží ani tak na metodě, jako na opakování. Tím to v hlavě zůstane na hodně dlouho.

zjentek

naslouchat moudrým

Delli*

No já vím, ze nekomu pomáhá, když si to učivo nahraje do mobilu a pak to poslouchá.. A navíc si to můžeš poslouchat např. V autě,autobuse a učíš se to…