Ejn

Jak se nejlépe učit?

Chtěla bych se zeptat,co vám pomáhá při učení.Ted' mě čeká dost zkoušek,při kterých se mi pletou pojmy a nejsem schopná se nic naučit.
Neměl by někdo nějakou radu? :)
Děkuju za odpověd'. :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

U pojmů, které se pletou funguje jedna poučka " opakováni je matka moudrosti" – takže opakovat a apakovat, dokud se ti to nezažije a vymyslet si k nim nějaké mimotechnické poučky – čím větší kravina, tím líp se to pamatuje, teda aspoň mně.

Další odpovědi
anonym

když to nejde tak to nejde, voraž si výběhem ven a zkus to zítra.

hanulka11

mně to šlo vždy nejlépe ráno , budila jsem se třeba v 1/2 5 a učila se a hlavně mi dost pomohlo si vše psát a číst nahlas

Fienir

Udělej si z toho písničku a zpívej si jí. Krom toho, že se něco naučíš, se i pobavíš :D
Doplňuji:
Nemusí to jako písnička vypadat, spíš naopak, pokud to bude blbost, tím spíš se to naučíš :)

huxa

moje učící pomůcka je alkohol, dojdu ze školy, jdu na PC, poté se dvě-tři hodiny učím a na dvě hodiny si skočím do hospody, vrátím se o devíti-desíti domů, přečtu si ještě jednou učivo a vše další den umím