Avatar uživatele
huxa

Jak se nejlépe připravit během jednoho měsíce na nástup do těžké práce?

Pokud budete od rána do večera na nohou a nosit těžké věci, určitě budu potřebovat zhubnout pár kil tuku a zaktivovat svaly, jak prosím?
Doplňuji:
iceT, lahny-zajisté, ovšem jak lahny píšeš, první dny jsou nejtěžší a vím, že s nynější fyzičkou bych druhý den odpadl a potřeboval několikadenní pauzu, čehož se chci vyvarovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz, marci1 před 3633 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Měsíc je ´poněkud´ šibeniční termín…
😉
No – být tebou, asi bych tak co druhý den trávil od rána do večera na nohou a nosil těžké věci. Ty ´vynechané´ dny bych pak uondán odpočíval.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Pár kilo sundáš i během té těžké práce a zároveň posílíš i svaly.
Doplňuji:
to sice dostaneš záhul,to je pravda,ale stejně tě na fyzickou námahu nic nepřipraví lépe než zvyknout si.pokud musíš pracovat,tak musíš každý den,to jako jízda na kole,po prvním dni tě bolí celý člověk,že se ráno nemůžeš hnout a stejně na to kolo musíš sednout a jet znova.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak tohle mně ještě nikdy nenapadlo, připravovat se na těžkou práci.Dělal jsem jich už několik, ale vždycky jsem to nějak ustát.Nejhorší je první týden, to bolí celé tělo, další týden už je to lepší a za měsíc už nic nebolí.
A zhubne se při práci, nikdy jsem se nesnažil hubnout před nástupem do práce.
Jenže nezapomeň, čím těžší práci vykonáváš, tím více budeš jíst (teda alespoň u mně to tak fungovalo).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já bych odpočívala, hodně jedla a šetřila síly. 🙂 Myslím si, že pohybu budeš mít za měsíc až až, 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Začni se více hýbat, zkus třeba doma přestěhovat nábytek ( stejně to potřebuje změnu ). Dělej velké nákupy pro rodinu ( ať máš svaly ). Ty to zvládneš, držím palce ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Začít se hýbat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví