Rarassek

Jak se nejlépe ozbrojit?

Nemám zbrojní průkaz. Je tady někdo, kdo by poradil, jakou zbraň si opatřit, aby mne ochránila před násilníkem? Nejraději palnou, ale jakou?

Odpovědi
TommyKiller1

Bude to znít hrozně, ale jednou mě napadlo, jak jsou takové ty vodní pistole (když jsem byl malý, tak jsem měl takovou malou pistolku), tak do ní nalít kyselinu a v případě ohrožení ji stříknout útočníkovi do obličeje.

Kryšpín

Paralyzér

Hlada

Informuj se na kurzech sebeobrany. Proti násilníkovi ti střelnou zbraň nedoporučí.

Drap

Udělej si zbrojní průkaz. Jinak s každou palnou zbraní bude problém.

zjentek

Pořiď si kilový závaží a násilníka pak můžeš utlouct kabelkou. A nebo si kup petardu, ta poleká:
http://www.py­rotechnika-eshop.cz/produk­t/petarda-delova-rana-2ks/

AmazedWolf

Taktické pero
http://www.army-shop.cz/produk­ty/obranne-prostredky--sebeobrana/os­tatni/obranne-takticke-pero-uzi---tacpen6/7897.html

Awe

Tento problém řeší zákon trochu jinak. Střelnou a plně funční zbraň lze získat i bez ZP. Stačí zakoupit „historickou“ a to vyrobenou před rokem 1890 a sehnat munici (vyrobenou taktéž před tímto rokem). Držení této zbraně zákon umožňuje po dovršení 18 let. Takovéto zbraně lze zakoupi i na portálu aukro či jiných inzercích, ale nepočítej s tím že je koupíš za 2 000.

jamar28

Vždycky se mi jako nejúčinnější zdála kombinace pepřák + teleskopický obušek/boxer. Sprejem oslepíš, zasadíš 2–3 rány třeba zezadu do kolene a pak už jen utíkáš. Ale dostačující asi jen při boji 1 na 1. Střelné zbrani se nejspíš nevyrovná nic už pro její odstrašující účinek.

tforro

Zkus VIDLE. Výborná věc pro ochranu osobního prostoru a když už potencionálního útočníka donutíš k útěku, tak si ho můžeš označkovat na zádech hodem vidlí.

lumikw

Mám dobrou zkušenost s paralyzérem, tu je info, jak to použít https://www.army-store.net/rady-a-tipy/jak-pouzivat-paralyzer/