Zdenda

Jak se nejlépe dostat do města Kirov v Rusku, jak je to daleko?

Nejlepší odpověď
vagra

Kirov (rusky Киров) je oblastní město v Rusku; leží na severovýchodě evropské části země (950 km od Moskvy).
Do města Kirov,se dá dostat letecky.Město se nachází na řece Vjatce, obklopené lesy.Chlynov/pů­vodní název Kirova/ byl založen jako pevnost.
Zdroj- wikipedie.

Další odpovědi
Luss

Asi bych letela do Kazane, leta tam z Prahy napr. Turkish airlines. To je cca 220km od Kirova. Pak bych bud letela nejakym vnitrostatnim letem a nebo vlakem. Ale letecky az do Kirova si myslim, ze to bude zbytecne drahe, krome toho bych mistnimu preletu moc neduverovala a ceske agentury takove letenky ani nenabizi (takze jedine nakup az na prestupu, primy do Kirova z CR 100% neleti). Jinak z Prahy do Kazane leta take Tatarstan Air (to si nedelam srandu :), ale k nim bych do letadla nevlezla ani za zlaty prase.

MIRANEK

já by jsem to vzal terenním autem zvaným allroad přez balkánsky poloostrov,stře­dozemní moře na apeninský poloostrov a v podhůří sopky etna,zády k etne po pravý straně asi čř kilometrú severoseverozápedně u první třešně v levo je malá vesnička. a tam to je.