Mr. Marek

Jak se nejlépe dopravit do Toronta?

Odpovědi
Kelt

Před několika lety tam cestovali od nás občané snědé pleti a dokonce jim jednosměrnou letenku zaplatili z úřadu. Takže jsi zmeškal dobu a narodil ses v nesprávné rodině. Budeš si to muset zaplatit.

Midoc

Nejlépe letecky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

Co znamená „nejlépe“? Nejrychleji? Nejlevněji?Nej­pohodlněji? Chtělo by to trochu upřesnit.

Pepa25

Připojuju se k žádosti o upřesnění, i vzhledem ke kategorii „Motocykly“ 😉 V Torontu jsem byl, může dodat osobní zkušenosti …