Wyruz

Jak se nebát dávat polibky a obijmat mou přítelkyni?

Dobrý den. Mám problém,co se týče vztahu s přítelkyňí. Vůbec mi nedělá problém ji obejmout hned ze začátku a na konci,co se vidíme,nedělá mi problém ji dát pusu při vítání i loučení,nebojím se někam jí pozvat. Ale vázne to v tom,že bych si jí chtěl hýčkat víc ale prostě nemám na to odvahu,stydím se. Vím,že nic nepokazím..ale nikdy nevím,kdy je nejlepší situace ji třeba chytnout za ruku,obejmout ze zadu,obejmout ji jen tak nebo začít se s ní líbat. Chodím s ní sice zatím jen týden,začali jsme si dost psát na Facebooku a pak už jsme se hned domluvili na schůzky,při kterých jsem jí vždy někam pozval. Oblíbila si mě,má mě hrozně ráda,koupil jsem jí i květinky k Valentýnu. Ale něco v tom vázne – má odvaha udělat něco víc. Jako bych v sobě měl nějaký blok nebo co.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Dnes vyšel tento článek-neuspěchat
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/361604-moderni-seznamovani-aneb-pravidla-randeni.html

Další odpovědi
gecco

Počkej, až ten „blok“ zmizí…
😉
Rozhodně nemá cenu, aby ses (nebo ji) do něčeho nutil, pokud nemáš (v tomto kontextu) chuť něco udělat spontánně, tak to prostě nedělej.
A naopak – až tu chuť mít budeš, udělej to.
😉

anonym

Jen blbni! 🙂 Jakej zasejc blok? Ještě o tom chvíli mudruj a zdrhne ti za takovým, co jí bude líbat a objímat (mám tohle slovo dobře? 🙂 ), kdy bude chtít. I holka pozná, jestli je kluk trouba, nebo ne. Nic ve zlým, tak to prostě je 🙂

anonym

Měl by ses osmělit ty a najít ten správný krok a líbačka ta pravá,ta přijde určitě postupem času.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=jak+spr%C3%A1vn%C4­%9B+l%C3%ADbat+vi­deo
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fPwOzeyef2k

Kelt

V vztazích neexistují normy. Pokud se kamarád chválí , jak se dostal s přítelkyní daleko, je to jeho věc. Bloky odstraníš tak, že se nejprve dotkneš krátce, pak budeš dotyk prodlužovat. Musíš se naučit cítit, jak se asi partnerka cítí, co si představuje a co by se jí líbilo. Sportovně řečeno – to není sprint ale běh na dlouhou trať.