leporela22

Jak se nazývají tyto obrazce?

Nedávno jsme ve škole obrazce brali a tet nevím jak se to přesně píše ale vím že se to řikalo „lisa jusovy obrazce“ učitel nám to ukazoval na osciloskopu ale já nevím jak se to přesně píše abych si to mohl najít a naučit.
Doplňuji:
Ani děkuji jsou to Lissajousovy obrazce
děkuji NiCMOCBOY Samba

Nejlepší odpověď
NiCMOCBOY

Lissajousovy obrazce.

Další odpovědi
anonym

https://www.go­ogle.cz/search?q=Lis­sajousovy+obraz­ce.&client=fi­refox-a&hs=avg&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=6op­bU7LgOILe7Aamo­IDoBg&ved=0CAg­Q_AUoAQ&biw=1024&­bih=458

Lissajousovy obrazce.

mosoj

Tyto obrazce jsem v životě neviděl.