hanyska123

Jak se nazývají předci Američanů, kteří žili v Jižní Americe?

Nejlepší odpověď
Lucijej

uvádí se především Inkové, ale bylo více původních národů – např. Guaraní, Kečua, Aymara, Arawaka, Auraca nebo Patagonce

Další odpovědi
Drap

Byli to původní američané. Ostatní jssou přistěhovalci a jejich míšenci. Obecně se nazývají jihoamerickými indiány. Ti se dělili na spoustu kmenů. Aztékove, Inkové.......