SteimlX

Jak se nazývá úprava písma, aby byl text stejně dlouhý na více řádcích?

Rakovina, radioterapie a chemoterapie. Pomohl někomu beta glukan Oncolan?
Tak tohle je prej podobná otázka a doporučená kategorie – zdraví a nemoci…
nevim nevim

Odpovědi
MK44

Jak se nazývá úprava písma, aby byl text stejně dlouhý na více řádcích? → Asi máte na mysli zarovnání odstavce do bloku.

Zbytek Vašeho textu považuji za nesrozumitelný.

Pozn. Máte-li více dotazů, které spolu nesouvisí, rozdělte je do samostatných otázek. Otázky formulujte jasně a jednoznačně – jinak nevím nevím 😉

abendsbrot23

Zarovnání do bloku.