Ella

buď malé dredy nebo snad rasta copánky?
no, pokud ti nebude vadit co všechno se v zacuchaných „copánkách“ může usadit za breberky a že to nejde rozčesat, akorát až tě to přestane pak ustříhnout, tak jdi klidně do toho…

Další odpovědi
Ondrej01

Název neznám, ale ano hodí.. Je to přece holčičí styl nebo ne?

Damiana

Podle mě se tento účes v první řadě hodí na holku, stejně jako ten make-up – do zelí nám leze spíš Bill, takže můžeš být v klidu.
Jsou to rasta copánky, ale pochybuji, že je má na svých vlasech. Je to nevariabilní a nemohl by střídat účesy – což dělá. Předpokládám, že je má buď napletené nebo připínací – a to jen odspodu – nahoře vidíš, že vlasy má hladké, je to rozumné, protože to by se jinak musel rovnou nechat ostříhat. Doporučuji ti clip-in vlasy, se kterými můžeš dělat co chceš a tvoje vlasy se nepoškodí.

Beny

asi Dredy ano na holky se to hodí já jich pár znám co tenhle styl nosí :D

Akculika

Myslím že dredy a na holku se taky hodí jednu takovou co je ma znam