Michal Kole

Jak se nazývá trestný čin, když je mi poskytnuta nepravdivá informace ?

Když mě třídní učitelka z učňáku lákala na průmyslovku tak mi řekla, že s průmyslovkou a učňákem nebudu mít problém najít práci.

Ale, že kvůli tomu, že mě žádná firma nechtěla a že skončím v psychiatrické léčebně a na invalidním důchodu se jaksi nezmínila 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

http://advokat­konicek.webno­de.sk/news/pod­vod-a-lstive-uvedeni-v-omyl/

Michal vyprávěj, proč tě žádná firma nechtěla? Jak ses dostal až do cvokhauzu a kolik bereš invalidku a za co? A jaký máš pocit, když držíš v ruce vodováhu?