Rokio

Jak se nazývá to, když si dva lidé neúmyslně zablokují cestu? Stalo se vám to někdy?

Popis

Jde člověk po chodníku (nebo někde jinde) a uvidí nějakého člověka před sebou. Ten první se snaží uhnout a ta druhá osoba také, ale každý uhne na jinou stranu (jeden uhne nalevo a druhý napravo), tzv. si zablokují cestu. Snaží se dále sobě vyhnout, aby každý mohl projít, ale zase si vzájemně vstoupí cesty. Nakonec se sobě vyhnou a každý jde svým směrem.

Jak se tedy toto nazývá a stalo se vám to někdy?

Nejlepší odpověď
Drap

Nestane se nic. Speciální název to nemá. Vhodné je se v takové situaci omluvit, i když to přímo nezavinil.

Další odpovědi
nyjono

Stává se to často, ale že by se to nějak nazývalo? To asi ne.

Tw!st

Taky se mi to jednou stalo, snažili jsme se se slečnou takhle vyhnout snad 10 sekund. Nemyslím si že by to mělo nějaký specifický název.