uccello

Jak se nazývá tento efekt?

Jde vlastně o efekt leporela, kdy se postupně v animaci skládají různé části scény. Takovou jednoduchou ukázku můžete vidět ve znělce pořadu Náš venkov, občas to vidíme v lepším provedení v některých reklamách na bydlení. Tuším, že je to nějaký plugin pro Adobe AE, ale nemám žádné vodítko, podle kterého bych ten nástroj dohledal.
Doplňuji:
Tak jsem to náhodou dohledal sám. :) Efekt se jmenuje Pop Up Book a jak jsem tušil, je dělá se v Adobe AE.

Odpovědi
anonym

to je hrozně těžký, tady to neví nikdo, no vážně! 😁 Jsem teda zvědavá…

pl4toon

Tak ono jde těžko odpovědět na něco, co autor otázky tak mizerně popsal. AE znám a občas s ním pracuji. Znám i tento efekt, ale z popisu autora jsem ho nepoznal. Doporučím pro příště doplnit i link na video např. na Youtube, které tento efekt obsahuje. Bude to snazší :)