Kaxx

Jak se nazývá tento druh focení?

Lidé skáčou ve vzduchu a mají třeba v ruce noviny a udělají se fotky tak, jako kdyby si okolního dění nevšímal a vypadá to jako když ten člověk opravdu létá.

Odpovědi
anonym

Je to móda už mě tím lidi štvou, problémem dnešních fotoaparátů je zpoždění způsobené automatikou která vše nastavuje takže se to často nepovede můj fotoaparát má ale rychlo snímání takže by to nebyl problém. Jde o trikový záběr založený na vystihnutí správného okamžiku.
Film kde se skáče do výšky
http://youtu.be/-tcK22bRdYs

anonym

Momentka?

Hlada

Dá se to udělat v programu, který umí pracovat s průhledným pozadím.
Vybere se potřebná část fotky, výběr se invertuje, smaže do průhledného pozadí a takto upravená fotka se vloží po úpravě rozměrů na jiné pozadí.

Michal Kole

je letadlo, kterou se pohybuje velkou rychlostí po parabolické dráze a tím se simuleje pobyt bez tíže.

Nebo jsou různé velké fukaty, které proti tobě ženou vzduch, který tě nadnese.

jdobihal

levitation photography

na youtube si najdi nějaké videa