Jak se nazývá taková malá, bílá (jemně lepkavá a tvrdší) hmota, která tlumí náraz skříňky nebo šuplíku při zavírání?

Viz fotka. Z jakého materiálu to je?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jsou to nábytkové dorazy ze silikonové gumy. Prodávají se v domácích potřebách, železářstvích, v prodejnách pro truhláře, občas je mají i v Lidlu.

Zdroj: https://www.on­pira.cz/zbozi/ma­le-pruhledne-samolepici-gumove-dorazy-podlozky-8-10mm/?variantId=14099&ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=zbo­zi-new&utm_conten­t=Onpira+Mal%c3%a9­+pr%c5%afhled­n%c3%a9+samole­pic%c3%ad+gumov%c3%a9%e2­%80%a6&utm_ter­m=doraz+na+n%c3%­a1bytek

Další odpovědi
elkon

Může to být silikon.