niro

Jak se nazývá sen, který pokračuje např. po týdnu „další epizodou“ jako seriál a trvá už dlouho? (Prosím čtěte popis.)

Už delší dobu se mi zdá sen o dinosaurech:
Jsme na nějakém ostrově s dinosaury a máme se z tama dostat.

Vždy to probíhalo tak, že v každé „epizodě“ snu jsme se (jsem tam já a má rodina) dostali dál k „cíli“ – zachránit si život a odletět/odplou­t domů.

Dnes se mi zdálo (vypíši nejdůležitější část snu), že jsme se s bratrem chystali z baráku, jak jsme byli na schodech k východovým dveřím, tak se ze z toalety (naproti těm dveřím) ozval hrozný rámus a vycházel z tama jeden z dinosaurů. Bratr zařval ,,Baryonyx!„, utíkali jsme ven a zabouchli dveře. S rodičema jsme rychle běželi k cestě, abychom se dostali do letadla (nebo vrtulníku – už si nejsem vědoma, co to mělo být), s bratrem jsme se otočili a s hrůzou jsme uviděli otevřené dveře baráku, ve kterém byl pár vteřin zpět ten dinosaurus. Jakmile jsme se otočili zpět k rodičům, tak k nám z levé strany běžel t-rex a z pravé strany ten druhý dinosaurus, doufali jsme, že se nám zázrakem podaří utéct a běželi jsme rovně přímo mezi ně s nadějí že mezi nimi proběhneme rychleji. Jak jsme běželi, tak já jsem spadla a v tu ránu se ke mně přiblížil t-rex a sežral mne“ (cítila jsem takovou tupou bolest i v realitě) – hned jsem se probudila

po chvíli jsem si šla zase lehnout – opět jsem se probudila v tom snu, a jako bych v tom snu předtím neumřela, jsme pokračovali v běhu, ale tentokrát tam nebyli ti dva dinosauři.

Zajímalo by mne:
Jak se říká snu, který pokračuje v „epizodách“ jako seriál? (pokud pro to existuje název)
Může to něco znamenat? (v tom snu většinou cítím strach, ale také dobrodružství, nejradši bych se do toho snu už ale nevrátila)
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Drap

Znamenat něco může, ale spíše ne. Takový sen, je seriálový sen. Sny na sebe někdy mohou navazovat.

paul1

Pokud chcete investovat něco přes 200 Kč, tak tady by jste se mohla dočíst něco o významu Vašeho snu, nebo snů.

Zdroj: https://www.kos­mas.cz/knihy/100431/vy­klad-snu/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.