Jak se nazývá posel životního štěstí?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Poštovní doručovatelka s mým důchodem.

Další odpovědi
dubraro

Anděl.
Ostatně slovo „anděl“ z řeckého ἄγγελος angelos, znamená doslova "posel.

marci1

Třeba: podkova, čtyřlístek, kominík, sluníčko sedmitečné, prasátko, slon se zvednutým chobotem, pavouček … 🙂

zjentek

Ježíšek?

Nevím no, ale ti, jenž se netěší z Vánoc (a podobné), většinou tedy po pravdě moc šťastní nejsou.

Kepler

Já myslím, že Fortuna. Ale ne ta sázková kancelář.

elkon

Každý je svého štěstí strůjcem. Žádného posla k tomu nepotřebuje, ani žádný neexistuje.

ivzez

Nijak, neexistuje.