baryyk500

Jak se nazývá party rozdělena na úrovně?

Ahoj. Jednou mi kamarádka ukazovala video na YT. Šlo o party která se vyvíjela na určitě úrovni. Začátek byl jen alkohol a poslední úroveň tak měli všichni sex se všema. Nevíte jak se to jmenuje?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Názvů je hodně. Swingers party je nejčastější název. Dále gruppensex (grupáč), hrobeso (hromadná bestiální soulož) atd. ;) :)

Další odpovědi
hapiky

Nebylo to náhodou míchání krve u ? – Jehovistů?

zjentek

Taky to mohl bejt gang bang, no ale všichni se všema? Fuj, asi to byla bisexuální akce.

Aliendrone, hrobeso? Tak u toho jsem tedy ještě nebyl! ;)

aliendrone

zjentek>>> No to je přeci jasné, že ne. Takové triviálnosti jako je obyčejný hromadný sex přenecháváš obyčejným amatérům, to je i v Praze dobře známo. Dokud někdo nepostoupí na žebříčku alespoň na úroveň sádlo-máslo či dokonce vyšší, tak to pro tebe ani neexistuje. Tak proto! ;) :D :D