MasterGames

Jak se nazývá nejlepší bylinka na paměť?

Nejlepší odpověď
Rokio

Gingo biloba.

Další odpovědi
zjentek

Tu užívám, ale nemohu si vzpomenout na název. Taky pupalka není špatná.

da ny

Netuším, která tou je nej.
Většinou jde o směs bylin.
V kurzu je gotu kola.
S krátkodobou pamětí lze zatočit i jinak. Likviduje ji statečně tein a kofein.
Stačí pravidelná konzumace (1 hrnek denně) a je tady deficit vitamínu B1 (zhoršení krátkodobé paměti, výpadky, také marné hledání vhodných slov).
Doplní se snadno užíváním 1 tbl. Thiaminu denně, RÁNO (nestačí ten, který je součástí Bkomplexu).
Občas zopakovat. Mozek potřebuje „palivo“ pro veškeré funkce v lidském těle .
😉