BloObY

Jak se nazývá místo kde řeka (potok) začíná?

Nejlepší odpověď
M.

Něco mi říká, že domácí úkoly či olympiády se mají dělat samostatně a přemýšlet nad nimi.

Další odpovědi
Orange

Pramen?

BloObY

Paní M.
Akorát že toto není úkol ani olympiáda.
Zajímá mě to. A tohle ani není poslední otázka. :))

anonym

Je hezké, že Tě to zajímá. Tak proč si to nenajdeš na internetu? Mít zájmy širší, než poskytuje školní učivo, je chvályhodné, ale nesnažit se najít si informace sám, to spíš zavání leností.
Buď tedy skutečně nejde o domácí přípravu do školy a ty si to dokážeš najít, nebo nás tady balamutíš. A já si myslím, že jsi ten druhý případ. M. Ti to napsala jasně a srozumitelně.

M.

Zajímavé, že tohle by vědělo i dítě ve druhé třídě. Navíc otázky se tohoto týkají a pochybuji, že bys je měl z hlavy, protože tomu neodpovídají. V tom případě to bude něco na podobném způsobu, víc vědět nemusím, nezajímá mě to, jde jen o to, že by bylo fajn, kdyby člověk (tím myslím tebe) někdy zapojil ústrojí v hlavě (tím myslím mozek).

iceT

to by to ústrojí v hlavě museli někteří mít…

M.

iceT: Chtěla jsem to dodat, ale pak jsem si řekla, že by to akorát rozpoutalo spory :)