cvikra

jak se nazývá míchný nápoj červené víno s kolou

kddysi jsem to pil a mělo to svůj místní název ale už si nemohu vzpomenout

Nejlepší odpověď
gecco

Houba…
😉
Ale je to škoda vína, koly i chuťových a mozkových buněk.

Další odpovědi
www

Názvů to má více, projdi si zdroj:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=%C4%8­Derven%C3%A9+v%­C3%ADno+s+kolou­&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

ahold

Srágora

brillant

Houba, ( dvojboj, mičuda nebo polejvák) http://alkoho­lia.cz/magazin/vi­no-s-kolou-je-fenomenem-nejen-u-nactiletych-jak-vzniklo

cochee

U nás v hospě tomu říkají „houba.“ Proč, to absolutně netuším.

Nevíteto?

Houba? 🙂

klumprt

Kromě názvu „houba“ znám taky „bambus“ z jižní Moravy, kde se tu a tam taky vyskytují vinní zvrhlíci 🙂

ivzez

Blivajz.

Škoda koly i vína …

anonym

TROL

Mozek se zregenuruje,mít hlavu plnou sraček taky není dobrý,někdy je dobrý se trochu „obrousit“,abych mohl prolést již zavedeným labyrintem – zlatá střední cesta,vyvážit intelekt s moudrostí – každýho boj,příroda sama,možnosti,ná­hoda – ale ta není ovšem nehoda,krabičáci jsou fakt hnusní,ti to do sebe lijou jak benzín,aby mohli fungovat v běžném životě – extrém a problém davové psychózy slepých ovcí.
Doplňuji:
„houba“