Lily321

Jak se nazývá lodní doprava mezi Skandidávií a Evropou ?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem jeden název pro lodní dopravu.. Rejdařství Scandline, které uskutečňuje trajektovou přepravu. v této oblasti.

Net
Doplňuji:
ad www. Tazatelka nepřesně formulovala otázku., v tomto případě s vámi souhlasím.
Ale další vaše věta není odpovědí na jen konstatováním toho, co tazatelka napsala:

„Takže ano, existuje lodní doprava mezi Skandinávií a pevninskou Evropou.“

Další odpovědi
www

Ona Skandinávie není Evropa?
Sorry 😁.
Takže ano, existuje lodní doprava mezi Skandinávií a pevninskou Evropou.

ten který je

Významným dopravcem je společnost Viking Line.

Jalampibanti

Pokud doposud nebyla oficiálně pojmenována, tak bych jako vhodný název navrhoval buď „Skarop“ nebo „Euska“.