Kazatel

Jak se nazývá jednání, kdy očkovaní prokazují bezinfekčnost dokladem o očkování, které je však bezinfekčními nedělá?

Nejlepší odpověď
Alesh

šaškárna

Další odpovědi
Ametyst

Podvod a rozdělování lidi na dva druhy: Ubermensch a Untermensch. Zase příklad toho, jak se věda může politikou překroutit, jak se to hodí.

zjentek

Byznys. Rozhodně to nemá nic s mezilidskými vztahy a ani se zdravím.

Znovu podotýkám, že až „společenská“ zhýčkaná důvěřivá elitka otevře oči a sezná pravdu, tak třeba já tou dobou budu mít „už take fusy“!

aliendrone

Progresivní havloidní dem(ent)okracie? ;) :D :D

elkon

Není to bezinfekčnost, ale jen doklad o očkování.

dubraro

Podvod s cílem přinutit lidi k víceméně neúčinnému očkování.

Dochy

Politickokultur­něpokroucenášaš­kárna.
Nejsme si ale jist, zda „bezinfekčnost“ je oficiální vládní termín. Mám pocit, že to tak pokroutila média.

Kelt

Nejde o to, jak se to nazve, hlavní je princip a účel. Komu to prospívá? Po roce 1968 se museli lidé rozhodnout, zda souhlasí se vstupem spojeneckých vojsk a podle toho měli dobrou práci, nebo nesouhlasí a dělali podřadnou práci. Mít papír, že jsem očkován a že jsem tedy papírově bezinfekční je stejná blbost, jako mít maturitní vysvědčení nebo diplom o zkoušce na vysoké škole a myslet si, že na mne nikdo nemá a mohu dělat jakoukoli práci, kde uplatním vzdělání. Třeba mám řidičák, ale v autě jsem neseděl od roku 2006 a určitě bych se nešel dohadovat, že jsem perfektní řidič. Vše se musí otestovat. Zda mám schopnosti dle vysvědčení nebo diplomu, zda umím řídit auto, umím používat daný jazyk a zda jsem opravdu bezinfekční.

paul1

Já na tom dokladu nemám napsané že jsem bezinfekční. Je tam jen že jsem byl zaočkován proti covid 19 – třetí očkování. Asi to mají někde jinak.

da ny

Že by zločin?
https://odyse­e.com/Fullmich:b?fbc­lid=IwAR3CIr-ftFNUoWVtKRPUm­xOhhw9ZWyIKXs6MHVLdoJ­MeJqUjh2FxTYz­Rr3c

Pepa25

Dochy: mockrát děkuji. Váš závan zdravého rozumu v tom trolení dvojky kazatel-zjentek je osvěžující …

Ametyst

Dochy: Proč máme ve svém volném čase a zdarma pátrat, kdo to překrucuje? Jsou od toho dobře placení “experti”, aby informovali. Škoda už byla napáchána bez jakékoliv zodpovědnosti, jak už to tak s médií chodí.

Dochy

A chci to snad po Tobě?