Jak se nazývá jeden velmi zapáchající savec ?

Nemohu si vzpomenout a nebo prostě nevím na jedno zvíře. Je podobné severoamerickému skunku pruhovanému (černo-bílá), ale žije v Africe. Mají i podobný způsob života. Vylučuje taktéž v případě ohrožení z análních žláz odporně páchnoucí tekutinu. Více bohužel nevím. Jenom, že skunk patří do čeledi skunkovití. Děkuji velmi.

Doplňuji:
Děkuji quentosi. Jsem zmíněné zvíře hledala v čeledi skunkovití, ale nenalezla a nevěděla po které cestě se dál vydat. Říkám si: Tady na odpovědích mi jistě nějaká dobrá a vzdělaná duše poradí.

Nejlepší odpověď
quentos

až na tu čeleď to sedí na zorilu velkou: http://www.bi­olib.cz/cz/ta­xon/id1743/
Doplňuji:
a je to tedy ona? tak to jsem rád pomoh ;{)>

anonym

Ano quentosi jedná se o zorilu velkou.

quentos

tak to je paráda, že jsem se dopátral. Nejsem sice zoolog, jen anglista, ale věděl jsem, kde (s použitím angličtiny a latiny) pátrat ;{)>

anonym

Je vidět, že i znalost cizího jazyka se často hodí. Sama jsem ráda, že se domluvím alespoň češtinou.