zjentek

Jak se nazývá investor, který financuje projekt menším obnosem formou crowdfundingu?

Odpovědi
DoTazatel

Řekl bych, že nemá specifický název. Je to prostě drobný invsetor. Možná by to šlo říct jako crowdfunder – protože je součástí toho „davu, který investuje drobné obnosy.“

Funna

když z financování nic nemáš (kromě dobrého pocitu) budeš nejspíš dárcem, pokud z toho bude výnos, asi přispivatelem…
ale asi na to nejsou „normované“ výrazy…