Danah

jak se nazývá člověk, který může vidět auru?

jak se říká člověku, který je schopen vidět auru lidí? (jenoslovný název)
Doplňuji:
(ano vím že nic takového není a jsou to jen podvody, ale mám to do povídky :DD)

Nejlepší odpověď
beer

Myslíš esoterik? Ale úplně přesně – podvodník a může si říkat jak chce ))

Další odpovědi
anonym

Podle toho, kdo jej „nazývá“ – nadaný nebo pomatený, případně podvodník.

marci1

Jasnovidec, jasnozřivec, léčitel ap.

mosoj

Prosím doporučuji alespoň prolistovat tuto bakalářskou práci.
Lidská nabubřelost je bezmezná blbost ještě větší. Wiki je slabikář pro mateřské školky.

https://dspace­.k.utb.cz/bit­stream/handle/10563/25­119/dubov%C3%A1_20­13_bp.pdf?sequ­ence=1

rebel1953

Tak to vím naprosto přesně,to je aurora.