Rokio

Jak se nazývá člověk, kterému je jedno, co bude dál?

Mám na mysli člověka, který jenom tak proplouvá životem, je mu všechno jedno a nemá žádné cíle, ani vize.

Nejlepší odpověď
Kulpix

Myslím, že flegmatik.

Další odpovědi
Tw!st

Flegmatik to nebude, já jsem taky flegmatik ale i přesto mám vize a cíle… spíš bych dal za pravdu zjentekovi (s rezervou) 😁

funa

Flegmatik nic ho nerozhazí z ničeho si nic nedela

Lgee

To sem ja 😁

zjentek

Důchodce.

Rohlik

Clovek zijici jen pritomnosti?

Cenobita

částečně flegmatik

dále:

nihilista – popírá většinově uznávané vzorce chování

prokrastinace je oddalování úkolů

prokrastinátor – oddaluje úkoly aby se vyhnul některým činnostem, nechce pokračovat do budoucna

nekrofil – touží po tom aby se čas zastavil, zajímá ho jen status quo, nechce změny