elephant0406

Jak se nazývá část cigarety, většinou je to bílý krátký proužek, nacházející se mezi filtrem a tabákovou směsí?

Dobrý den, ví někdo, jak se nazývá část cigarety, nacházející se mezi filtrem a tabákovou směsí, většinou je to bílý krátký proužek ? (nejsem kuřák, ale potřebuji to vědět)
Předem děkuji

Odpovědi
gecco

Zkus to upřesnit – ideálně fotkou…
😉
Protože já su kuřák – a nevím to, i jsem se koukl na cigaretu (cože jsem to za přes 30 let kouření nepostřehl) – a žádný proužek tam není (Camel, žluté) – papírek vlastní cigarety (tabák) je přímo vlepen do papírku filtru…

jáára

To je zhášecí proužek. Abys neuhořel…
¨
Díky EU

cochee

Mám tu dvoje cíga, proužek je na jedněch stříbrný, na druhých zlatý, pochybuju, že to má nějaký speciální název. Není to další část cigarety, ale je normálně natištěný buď na cigaretovém papíru, nebo na papíru toho filtru.

lexx

že by deadline…

Kepler

Může to být i uhlíkový filtr.