huxa

Jak se nazívají ty kapesníčky z textilu? (nejsou papírové, ale z látky, jako oblečení)

Nejlepší odpověď
Pájo

myslíš látkové kapesníky?

Další odpovědi
zzzzz

Nazývají se kapesníky. Není to zas tak dávno, co byly jen ty látkové, já jsem jako dítě papírový neznala.

Damiana

To jsou skutečně staré dobré kapesníky. Nebo, chceš -li, původně nosočistopleny.

hanulka11

manžel dopusud jiné nechce ano chce kapesníky a ne ty papírové náhražky
i když mohu říct za sebe- u chlapa mi přijdou divné papírové kapesníky ..... takové nechlapské

www

Nenazívají se žádné, sorry.
Nepapírové kapesníky se nazývají klasické.

Děda Louda

Šnuptychle.

Natty*

látkové kapesníčky, ne?

huxa

anooo, na výhodách se určitě všichni shodneme a cenově také nejsou nijak špatná koupě (právě jsem našel ceny 20–50Kč) a jestli jsou kvalitní, můžou nás přežít, jestli je nevyhodíme :)