plzen111

jak se naucit zaklady anglictiny jako samouk

Nejlepší odpověď
badisko

No to je tezke …mrtknete na web programu je spousta http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/vyukove_pro­gramy/...ikdyz asi pro nektere bude lepsim resenim kniha ..chce se to ucit slovicka to je zaklad …pak jsou taky nejake kurzy online zdarma napr.. toto a hafo dalsich..http://www­.e-academy.cz/ no a posledni mnou vyzkousena moznost je odcestovat do Anglicky mluvici zeme …ta posledni moznost je asi nejrychlejsi a nejucinejsi …ale ne kazdy ma nato moznosti.. mladi a chut a take odvahu vypadnout z CR..

Další odpovědi
Michal Kole

doporučuji začít od „nejtenčích“ učebnice

typu Angličtina za 12 hodin – Cpress
Angličtina pro lenochy a věčné začátečníky – Cpress

aby jsi pochopil to nezbytné minimum a pak můžeš přesedlat na tlustší učebnice

Dnes má každý učebnice CD, kde je vše namluveno.

Výhodu doma máš že si CD pustíš klidně 5× za sebou dokud to nezačneš vnímat tu rychlost mluvení rodilých mluvčích, také si můžeš doma upravit výšky a basy, aby jsi tomu lépe rozuměl – čím větší reproduktor a větší hlasitost tím to víc „duní“ a nerozumíš slovu.