e1232851@trb

Jak se naučit skákat šipku do vody ?

Nejlepší odpověď
gecco

Koukni se na někoho, kdo to umí a napodob jej – a skákej a skákej a skákej…
😉
A pokud najdeš někoho, kdo ti bude opravovat chyby, naučíš se to lépe a dřív.

Další odpovědi
ReHu

Zkoušením a trénováním. Jako vše ostatní, co se chceš naučit.

kapka

Stoupni si úplně ke kraji bazénu, kde je hloubka samozřejmě, hodně se predklon, natahni ruce podél hlavy jako při šipce a pomalu přenášej váhu dopředu, až tam zahučíš. Zkusíš si, jaký to je, jít hlavou napřed. Když se nebudeš bát, naučís se postupně a odrazem, rozebehem… :)