Jak se naučit s někým sdílet ticho? (Tak aby to nebylo trapné)

Znate to. Jsou typy lidi, co radi poslouchaji a nestane se, ze by vam nekdy skocili do reci. Pak si rikate, proc nezkusit chvili prestat mluvit a uzivat si ticho. Me ovsem prijde, ze to casto zkonci trapnym typem ticha. Jde mi o to, ze se cas od casu nastane situace kdy je to ticho naopak prijemne. Jak se to naucit spravne sdilet? Je deluzite na to prijit kdy byt zticha? Jak se pritom tvarit? Ci s kym to jde a s kym nikdy? Verim, ze nejlehci je to s milovanou osobou. Treba s vlastni pritelkyni, bych to chtel rad trenovat.

Odpovědi
Nevíteto?

Myslím, že to jde s každým kdo nemá potřebu si neustále povídat. Tvař se normálně, ne otráveně, nervně, nebo znuděně. Nebo spolu dělejte nějakou činnost místo povídání. S přítelkyní se můžete i držet za ruce a jenom na sebe zírat.